13 januari 2020 Nieuwjaarsreceptie Gorcums Museum

Geachte lid,
 
Wij willen uw aandacht vragen voor onze nieuwjaarsreceptie van maandag 13 januari om 20:00 uur in het Gorcums Museum.
We zullen elkaar daar ontmoeten om onze goede wensen naar elkaar over te brengen en onze vrijwilligers bedanken onder het genot van een drankje en hapje. Voor het zover is zullen de nieuwe voorwerpen die onze vereniging in 2019 verkregen heeft, getoond en toegelicht worden.
Daarna zal een onthulling van een schilderij van A.E. Jansen van het gebouw van Den Haan kabelfabriek onthuld worden samen met de kleinkinderen van J.C.S. Den Haan. Aron de Vries zal een toelichting geven op de geschiedenis van Den Haan kabelfabriek met lichtbeelden. Er zullen ook oud-medewerkers van Den Haan aanwezig zijn, mocht u uit uw omgeving ook iemand kennen die bij Den Haan een verleden heeft, nodig hem of haar dan vooral uit.
 
Wij hopen u morgen te kunnen begroeten en samen het glas te heffen op een mooi 2020.
 
Met vriendelijke groet,
 
Uw bestuur,
 
Marco Bekkering, Anke van Esch, Wim Kooiman, Paul Mulders, Michel den Uijl en Marleen Windhorst.